Poszukiwana bełchatowianka wpadła z torbą pełną narkotyków

Dzielnicowi z Bełchatowa podczas czwartkowego (12 kwietnia) patrolu zatrzymali poszukiwaną do odbycia kary mieszkankę Bełchatowa. Kobieta miała przy sobie środki odurzające. Wpadł również jej 20-letni towarzysz, przy którym policjanci także znaleźli narkotyki.

Rankiem 12 kwietnia policjanci robili obchód po osiedlu Binków. Zauważyli znajomą już dla nich 37-letnią kobietę, która miała stawić się do odbycia kary, ale tego nie zrobiła. Dzielnicowi zatrzymali mieszkankę Bełchatowa. Podejrzewając, że może mieć przy sobie narkotyki, sprawdzili jej torebkę. W środku znaleźli dwie torby wypełnione białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. Z kolei jej dużo młodszy partner miał przy sobie cztery torebki foliowe z białym proszkiem. Badanie zabezpieczonych substancji narkotestem wykazało, że są to pochodne mefedronu. Oboje zostali zatrzymani.

Według polskiego prawa za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

dodany 2018-04-13 14:52 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją